Mercedes-Benz

MB Filo Avantajlar ve Ayrıcalıklar

Mercedes-Benz olarak, biliyoruz ki her işin farklı ihtiyaçları vardır. Bir filo yönetirken konfordan araçların doğru finansmanına kadar göz önünde bulundurulması gereken bir çok noktayı bir arada bulunduran yüksek performanslı filo çözümlerini sunmaktayız.
Otomobilde prestij ve mükemmeliyet ile özdeşleşen markamız, performans ve konforu ileri güvenlik özellikleri ile buluşturan otomobillerimiz, filonuz için en ideal seçim olacaktır.

Güvenlik: Tüm düşüncelerimizin merkezinde
Tüm otomobillerimiz standartların üzerindeki güvenlik şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Mercedes-Benz entegre güvenlik konsepti size günlük hayatınızdaki sürüşte rahatlık sağlayan ve kritik durumlarda sizi destekleyen çeşitli önlemlere sahiptir. Siz otomobilinizi keyifle sürerken, biz güvenliğinizi düşünürüz.

Yüksek 2. El Değeri:
2. El otomobil pazarında premium segmentte en çok talep edilen; en az değer kaybıyla en hızlı şekilde satışa dönen otomobillerimiz ile uzun vadeli planlarınızı en düşük maliyetlerle gerçekleştirmenize imkan sunmaktayız.

Takas Avantajı:
Filonuzu Mercedes-Benz kalitesi ile yenilerken eski araçlarınızı takasa vermeniz durumunda özel indirim ve fırsatlar sunmaktayız.

Avantajlı Kullanım Maliyeti:
Yüksek 2. El değeri, uygun satın alma-kiralama maliyeti, yakıt verimliliği, üstün satış sonrası hizmetleri gibi faktörleri göz önüne aldığınızda en yüksek fiyat perfornans oranını Mercedes-Benz prestiji ile elde edebileceksiniz.

Satış Sonrası Hizmetler Avantajı: