Mercedes-Benz

Servis Sözleşmeleri

Esnek Paket

Yürüyen araçlar için özel hazırlanmış olan Servis Sözleşmeleri Mercedes-Benz sahiplerinin bakım maliyetlerini minimuma indirerek, oluşabilecek fiyat dalgalanmalarından zarar görmelerini engeller. Hem filo hem de bireysel satın almalarda sunulan Servis sözleşmesi paketi alan müşterilerimiz, bu hizmetten paketin satın alındığı günkü fiyattan, farklı ödeme avantajlarıyla yararlanabilirler. Yurt çapında bütün yetkili servislerde kullanılabilen bu avantajlı paket iki farklı kapsam içerir.
Aşıntısız Paket : Bakım + 3. Yıl Uzatılmış Güvence
Aşıntılı Paket : Bakım + Aşıntı + 3. Yıl Uzatılmış Güvence
Araçlarınızın bakımını, eşsiz Mercedes-Benz kalite ve güvencesinin sağlandığı yetkili servislerinde uygun fiyatlarla yaptırma fırsatını siz de yakalayın.
Sözleşmeler için MBFT’nin özel kredisinden yararlanabilir ve aylık taksitlerle ödemenizi yapabilirsiniz.

Tam Paket

Servis Sözleşmeleri Mercedes-Benz sahiplerinin bakım maliyetlerini minimuma indirerek, oluşabilecek fiyat dalgalanmalarından zarar görmelerini engeller. Hem filo hem de bireysel satın almalarda sunulan Servis sözleşmesi paketi alan müşterilerimiz, bu hizmetten paketin satın alındığı günkü fiyattan, farklı ödeme avantajlarıyla yararlanabilirler. Sözleşme süresince aracınızın bütün bakım işlemleri Mercedes-Benz yetkili servislerince yapılır. Sözleşme dahilinde bakım, aşıntı ve uzatılmış güvence hizmetleri mevcuttur. Sözleşmeler için MBFT’nin özel kredisinden yararlanabilir ve aylık taksitlerle ödemenizi yapabilirsiniz.